AKCCS Pro bono advokátní kanceláří roku 2022/2023

Šimon Slavík

Šimon Slavík

Pondělní večer patřil slavnostnímu vyhlášení druhého ročníku žebříčku Advokátní kanceláře roku 2022/2023 pod záštitou magazínu Lawyers & Business mediální skupiny A11. Redakce se při sestavování žebříčku opírala o své vlastní znalosti trhu a oslovila téměř 200 advokátních kanceláří s dotazníkem, který vyhodnotila ve spolupráci s odborníky. Následně vybrala tři nominanty v každé kategorii a vyhlásila vítěze jednotlivých cen

Při nominaci a vítězství nebylo rozhodujícím kritériem pouze obrat a velikost kanceláře, ale také inovativnost, komunikativnost a specifičnost. Tímto způsobem bylo zajištěno, že ocenění bylo udělováno těm kancelářím, které se vyznačují nejen finančním úspěchem, ale také schopností inovovat, efektivně komunikovat a přinášet nové přístupy do oblasti práva.

AKCCS byla vyhlášena Pro bono advokátní kanceláří roku 2022/203. Ocenění převzal ředitel naší kanceláře Mgr. Filip Drnec a ředitel marketingu Mgr. Jakub Skřejpek. Vítězství si velmi vážíme a moc děkujeme za pozvání na tuto skvělou akci!