Novým předsedou představenstva Hospodářské komory hlavního města Prahy se stal Petr Michal

Delegáti Hospodářské komory hlavního města Prahy na svém mimořádném volebním shromáždění zvolili nové vedení. Předsedou představenstva se stal Petr Michal. Funkce se ujal poté, co na post rezignoval dosavadní předseda Roman Pommer.

*„Je to příležitost, aby se Hospodářská komora mohla plně soustředit na práci během podzimu, kde nás čeká mnoho nových aktivit. Mým cílem je sjednotit politiku Hospodářské komory na území hlavního města Prahy,“*říká předseda představenstva Hospodářské komory hl. m. Prahy Petr Michal.

Petr Michal je v představenstvu Hospodářské komory hlavního města Prahy od roku 2012, dosud vykonával funkci místopředsedy. Petr Michal je také advokát a společník advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný, působí i jako insolvenční správce. Petr Michal je také ve správní radě nadačního fondu Bohemian Heritage Fund nebo organizace YPO v Zurichu.

O Hospodářské komoře Hlavního města Prahy:

Hospodářská komora hlavního města Prahy (HKP) byla ustavena v červnu 1994. Jejím posláním je nejen na území hlavního města Prahy, ale i v celé ČR, podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškeré formy pomoci. Své služby Komora poskytuje primárně svým členům a také ostatním podnikatelům v celé ČR.