Petr Michal se stal členem představenstva Hospodářské komory ČR

AKCCS

AKCCS

Delegáti Hospodářské komory České republiky zvolili na svém 35. sněmu za člena představenstva Petra Michala, předsedu Hospodářské komory hl. m. Prahy. Pražští podnikatelé tak budou mít silnější zastoupení při řešení klíčových otázek a projektů s vládou, státními úřady a samosprávami.

Mým cílem je hájit zájmy podnikatelů i na té nejvyšší úrovni. Jako člen představenstva Hospodářské komory České republiky budu prosazovat zájmy Hospodářské komory a jejich členů, budu partnerem při realizaci zásadních projektů a budu oporou všech našich členů při řešení jejich problémů,“ řekl předseda představenstva HKP a člen představenstva HKČR Petr Michal.

Petr Michal je v čele HKP od září 2021, do té doby vykonával funkci místopředsedy. Součástí představenstva Hospodářské komory hlavního města Prahy je již od roku 2012. Petr Michal je také advokát a společník advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný, působí i jako insolvenční správce. Petr Michal je také ve správní radě nadačního fondu Bohemian Heritage Fund nebo organizace YPO v Zurichu.