V rámci oslav 30 let kanceláře pořádáme koncert pro studenty

Šimon Slavík

Šimon Slavík

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný v rámci oslav svého 30. výročí zve studenty PF UK na koncert legendárních Blues Brothers. Koncert se odehraje v ikonickém "bazénu" Právnické fakulty a vstup pro studenty je zcela zdarma. Koncert je první kapitolou nového partnerství naší kanceláře s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy.
Komediální trhák režiséra Johna Landise z roku 1980 The Blues Brothers ve své době vydělal v kinech po celém světě přes 115 milionů dolarů a stal se jednou z nejdražších komedií, které kdy byly vyrobeny. Film je plný nebezpečí, neuvěřitelných skečů, lehkého nadpřirozena, a hlavně skvostné hudby. Koncert studentům přinese nestárnoucí hity ze stejnojmenného amerického hudebního filmu, jako jsou Gimme Some Lovin’, Everybody Need Somebody nebo Riders In The Sky. Představí je vynikající afroameričtí sóloví zpěváci z jedinečného amerického sboru Jeremy Winston Chorale – Candace Potts, LaVonte Heard a William Ramsey.
Doprovodí je The Loop Jazz Orchestra složený z členů Českého národního symfonického orchestru, který úspěšně působí a roste bez přestávky již 26 let. Během této doby se zařadil, jako jeden z předních českých souborů, k nejvytíženějším orchestrům v Evropě. Renomé si získal zejména pro všestranné schopnosti v širokém spektru žánrů, ať už se jedná o hudbu klasickou, filmovou, jazzovou nebo muzikálovou, a doma i v zahraničí se tradičně těší obrovskému zájmu publika. Spolupracoval s takovými jmény, jako je Andrea Bocelli, Sting, Enio Morricone, George Michael nebo Quentin Tarantino, za jehož film The Hateful Eight získal ČNSO Oscara. V roce 2022 získal hudební cenu Grammy za skladbu To The Edge of Longing z desky Freedom Over Everything Vince Mendozy.